středa 13. února 2013

Pět výrobků na pomoc Matějovi z Brna

Rozhodla jsem se PODPOROVAT  PROJEKTY POMÁHAJÍCÍ LIDEM V MÉM BLÍZKÉM OKOLÍ.

Momentálně finančně podporuji RODIČE nemocného 6letého MATÝSKA z Brna. Matýsek zůstal následkem komplikací PO OPERACI MANDLÍ v  Brněnské dětské nemocnici V KOMATU. 

O Matýskovi a jeho zdravotním stavu si můžete víc přečíst na stránkách PRO MATĚJE. Matýsek je aktuálně stále v bdělém komatu. Rodiče o něj pečují doma za pomoci ošetřovatelky a tato péče je bohužel velmi finančně nákladná.

Ušila jsem několik výrobků, nichž byl VÝTĚŽEK VĚNOVÁN MATÝSKOVI.

21.3. bude probíhat soud s nemocnicí.


 První dva výrobky byly jedinečné DINOSAUŘÍ  POVLAKY 

DINOSAUŘÍ POVLAKY Povlaky na polštářek 40x40cm, ušité z bavlněných zahraničních látek.
Přední strana je prošívaná a ušitá ze 3 vrstev. Bavlněný popelín s dinosaury je podložený vatelínem, který je uvnitř zakrytý látkou. Vše je pečlivě prošité a olemované. Díky tomu je možné dát dovnitř i menší polštářek, třeba z Ikea 35x35cm za 19,- a přesto budou polštářky nadýchané a budou držet tvar. Uvnitř nenajdete žádné nezačištěné švy. Zadní strana je řešena tzv. obálkovým zapínáním.
Střih Bellet design.


 Zadní strana je řešena tzv. obálkovým zapínáním 


Dalším výrobkem je  PENĚŽENKA

Peněženka má magnetické zapínání. Je vyztužena a drží tvar. Malá a přesto prostorná peněženka velikosti 13x10cm. Obsahuje kapsičku se zipem na drobné a 4 přihrádky, ve kterých jsou přepážky na umístění karet. Vejde se do ni krásně občanka, karty, papírové bankovky na půl, drobné peníze a jiné nezbytnosti.   
Střih Bellet design.

PENĚŽENKA
střih.: Bellet design pro časopis MarinaDalší dva výrobky jsou SPONKOVNÍKY. 

První je veselý sponkovník se zvířátky. Hezký a praktický doplněk do každého holčičího pokojíčku. Sovička je ušitá z plsti, vyztužená penefolem a prošitá. Dole je kapsička na gumičky a za ní očko na čelenky. Sponkovník má poutko na zavěšení (které je přišité k látkovému proužku, sovičkou jen prochází).
Inspirace časopisem Marina.


Zvířátkový SPONKOVNÍK
Střih: Bellet design pro časopis Marina


Druhý sponkovník je s motivem ptáčka. Praktický pomocník do každého holčičího pokojíčku.
Ptáček je ušity z plsti, vyztužený  a prošitý. Proužek na sponečky je ukončený kapsičkou na gumičky a za ní najdete očko na čelenky. Sponkovník má poutko na zavěšení (které je přišité k látkovému proužku, ptáčkem jen prochází).
Inspirace časopisem Marina.


SPONKOVNÍK
Střih: Bellet design pro časopis Marina
DĚKUJEME  vám všem za jakoukoliv POMOC PRO MATĚJE a jeho rodiče.  www.promateje.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentáře :-)