čtvrtek 14. listopadu 2013

Dětské designové kalhoty


Ráda bych vám představila moje veselé designové kalhoty
Na trhu jsou překrásné a kvalitní zahraniční bavlněné láky od světových designerů jako je Amy Schimler,   Ann Kelle, Michael Miller, Robert Kaufman, Riley Blake design, Make ower.
Šití takových kalhot je pro mě výzvou a bez inspirace to nejde.
Často je to právě látka, která mě inspiruje.  Často to jsou moji zákazníci, kteří mají specifické požadavy. Vznikají pak originální a jedinečné kalhoty. Jejich návrh i šití  je pro mě velkou výzvou. 

Vytvořila jsem několik střihů, aby kalhoty lépe seděly a byly střihově zajímavé. Pro každého zákazníka je pak třeba  střih upravit ještě na míru.
Zákazník si zvolí barevné ladění nebo motiv látky. Šila jsem například sovičky, autíčka, pejsky.
K vybrané hlavní látce je třeba najít doplňkové látky na kapsy nebo pásek.
Na kalhotách nechybí ani detaily jako poutka, tkané stužkyvýšivky nebo aplikace.
Kalhoty šiju z prémiové zahraniční bavlny vyšší gramáže, která je velmi jemná a měkká, ale zároveň pevná. Navíc se málo mačká, lehce žehlí, nepouští barvu a nesráží se a nebledne na světle. Výborně se hodí na šití oděvů a je k dostání v krásných vzorech.mi zvolené téma. Například jsem šila sovičky, autíčka, pejsky.Autíčka


oboustranný klobouk


Pejsci
Sovičky Doma, venku, ve školce, při sportu i na horách. Tam všude se hodí pohodlné, barevné a veselé kalhoty, pro kluky i holky. 

 Tvarovaná kolena zvyšují pohodlí při hraní.

Kalhoty šiju nejraději z prémiové  designové zahraniční bavlny.  Jde o prémiovou bavlnu vyšší gramáže, která je velmi jemná a měkká, ale zároveň pevná. Navíc se málo mačká a lehce žehlí, nepouští barvu, nesráží se a nebledne na světle. Výborně se hodí na šití oděvů. A je k dostání v krásných dětských vzorech. 


V pase je tzv. FLEXY PÁSEK. Páskem je možné regulovat obvod pasu. Pásek je vzadu pružný, kalhoty je možné pohodlně sundat i bez rozepínání pásku. Moje super vychytávka pro malé školkáčky. ZADNÍ KAPSY jsou všité do zadního dílu  nebo našité na zadním dílu kalhot, ozdobené malou stužkou. 

 Na boku může být malá kapsička jako dělaná na dětské poklady, kterých mají děti stále plné ruce. 


Spodní lem nohavic může být volný nebo stažený do gumičky s regulací.


Boční délku kalhot vám upravím na přání. Pokud mi pošlete obvod pasu, boků, boční a vnitřní délku nohavic, tak vám kalhoty upravím.


Švy jsou profesionálně začištěné overlockem.


Šití kalhot je pro mě výzvou.  Hrající si děti velkou inspirací.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentáře :-)